Úvod

Vítám Vás na svých stránkách.

STRÁNKY TEPRVE POSTUPNĚ TVOŘÍM, TAK SE OMLOUVÁM ZA NEÚPLNOST A NEDOKONALOST

Celý život mě bavilo opravovat auta a motorky a myslel jsem, že u toho i skončím. Ale asi ve mě dřímal i nějaký umělecký duch, který se teď ve mě probudil, a začal mi do hlavy sunout různé nápady, jak ještě zužitkovat staré železo vyhozené do šrotu a použité součástky z motorů, převodovek a zemědělských strojů. A protože od myšlenky jsem nikdy neměl daleko k činům, udělal jsem pár výtvorů a ty rozestavěl kolem autodílny….

No abych pravdu řekl, reakce okolo jdoucích mě dost překvapila (příjemně). Prý proč opravuji auta a víc netvořím…? ? A tak vznikly tyto stránky, abyste vy, kteří jste sem zabloudili snad i jen nějakou náhodou, si třeba řekli: ,,Hele to se mi líbí, to chci“ ! Někomu se líbí kočka, někomu motýl, někdo by chtěl draka…. udělat se dá cokoli. V galerii je jen to, co jsem už udělal a nic už neudělám totožně ! Vše je naprostý a jediný originál ! A tak tomu bude i nadále, nebaví mě dělat něco dvakrát stejně ?

Takže pokud vás něco zaujalo nebo máte vlastní nápad, čím by se vám líbilo oživit a zkrášlit třeba zahradu, byt nebo klub či bar, kontaktujte mě na mailovou adresu nebo přímo telefonicky…, jsem na příjmu téměř stále.