Lahoda Design

Vítám Vás na svých stránkách.

STRÁNKY TEPRVE POSTUPNĚ TVOŘÍM, TAK SE OMLOUVÁM ZA NEÚPLNOST A NEDOKONALOST

Celý život mě bavilo opravovat auta a motorky a myslel jsem, že u toho i skončím. Ale asi ve mě dřímal i nějaký umělecký duch, který se teď ve mě probudil, a začal mi do hlavy sunout různé nápady, jak ještě zužitkovat staré železo vyhozené do šrotu a použité součástky z motorů, převodovek a zemědělských strojů. A protože od myšlenky jsem nikdy neměl daleko k činům, udělal jsem pár výtvorů a ty rozestavěl kolem autodílny….

No abych pravdu řekl, reakce okolo jdoucích mě dost překvapila (příjemně). Prý proč opravuji auta a víc netvořím…? ? A tak vznikly tyto stránky, abyste vy, kteří jste sem zabloudili snad i jen nějakou náhodou, si třeba řekli: ,,Hele to se mi líbí, to chci“ ! Někomu se líbí kočka, někomu motýl, někdo by chtěl draka…. udělat se dá cokoli. V galerii je jen to, co jsem už udělal a nic už neudělám totožně ! Vše je naprostý a jediný originál ! A tak tomu bude i nadále, nebaví mě dělat něco dvakrát stejně ?

Takže pokud vás něco zaujalo nebo máte vlastní nápad, čím by se vám líbilo oživit a zkrášlit třeba zahradu, byt nebo klub či bar, kontaktujte mě na mailovou adresu nebo přímo telefonicky…, jsem na příjmu téměř stále.

Galerie

Motýl

Použitý materiál: ozubená kola z převodovky, řetězy, šrouby, matky, staré brzdové destičky, kulatina. Váha cca 15 kg. Rozpětí křídel cca 150 cm. Opatřeno bezbarvým lakem proti korozi, ale to neznamená, že to nikdy nezrezaví. PRODÁNO!  

Kočky

Kočka 1 Použitý materiál: pružina, dráty do betonu, řetěz z kola, starý pilový kotouč Ošetřeno černou kovářskou barvou. PRODÁNO!   Kočka 2 Použitý materiál: pružina, pilový kotouč, řetěz, plech,kuličky z ložiska Opatřeno černým kovářským lakem CENA: 1500,-Kč    PRODÁNO! Kočka… více

Sova

Sova 1 Použitý materiál: starý rýč, kleště, ozubená kola z diferenciálu, starý pilový kotouč, podložky a šrouby…. Opatřeno bezbarvým lakem proti korozi PRODÁNO!

KOHOUT

Kohout 1 Použitý materiál: černý plech, ozubená kola a něco, co jsem našel ve šrotu Povrchově lakováno bezbarvým lakem proti korozi, ale to neznamená, že to nikdy nezrezaví… CENA: 3500,- Kč PRODÁNO!

Celá galerie

Kontakt

ROMAN LAHODA
U Libušské sokolovny 358/18
14200 PRAHA 4 – LIBUŠ

Tel: +420 602 305 113

mail: lahodar@seznam.cz

Napište nám

* - povinné pole